Kaip mus rasti?

Prisijunk prie mūsų Facebook’e

Lankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2010-02-05 Anykštėnų plaukikų startai Lietuvos jaunių žiemos plaukimo pirmenybėse Alytuje

Vasario 5-6 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunių (gimusių 1993 m. ir jaunesnių) žiemos plaukimo pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Anykščių KKSC plaukikai. Irmantas Vernickas laimėjo du bronzos medalius – 50 m. (25:07) ir 100 m. (55:32) laisvu stiliumi distancijose. Irmantas laimėjo ir penktąją vietą 100 m. peteliške nuotolyje.

Dominykas Spudvilas iškovojo sidabro medalį 100 m. laisvu stiliumi distancijoje (55:18), dvi ketvirtąsias vietas 200 m. ir 400 m. laisvu stiliumi nuotoliuose ir septintąją vietą 50 m. laisvu stiliumi rungtyje.
      Gintarė Repečkaitė užėmė septintąją vietą 400 m. laisvu stiliumi distancijoje.
Anykštėnų vaikinų komanda D. Spudvilas, I. Vernickas, M. Bagdonas ir V. Gotovskis estafetiniame plaukime 4x100 m. laisvu stiliumi užėmė penktąją vietą (3:50:22)  ir tiktai 0,7 sekundės pralaimėjo trečiąją vietą užėmusiai Kauno Centro plaukimo mokyklos komandai.
      Absoliučioje geriausiųjų čempionato plaukikų įskaitoje vaikinų tarpe Dominykas Spudvilas užėmė trečiąją vietą – 614 taškų, nusileidęs pirmąsias dvi vietas laimėjusiems - kauniečiui Tadui Duškinui 632 tšk. ir panevėžiečiui Simonui Biliui 630 tšk.

Absoliučioje geriausiųjų čempionato plaukikų įskaitoje vaikinų tarpe Dominykas Spudvilas užėmė trečiąją vietą – 614 taškų, nusileidęs pirmąsias dvi vietas laimėjusiems -kauniečiui Tadui Duškinui 632 tšk. ir panevėžiečiui Simonui Biliui 630 tšk.