Prisijunk prie mūsų Facebook’e

Lankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pasaulio taurės etapas Stokholme (lapkričio 6-7 d.)

2010 m. lapkričio 6-7 dienomis Švedijos sostinėje Stokholme vyko Pasaulio taurės etapas, kuriame dalyvavo 3 Lietuvos atstovai.
Pirmąją varžybų dieną į finalą pateko vienas lietuvis (Edvinas Dautartas 200 m krūtine nuotolyje).
Giedrius Titenis 50 m. krūtine liko 12-tas (28,38 sek.), o 200 m krūtine (2.12,76 min.) užėmė 9-tą vietą.
Antrąją dieną Giedrius Titenis 100 m krūtine (1.00,25 min.) pateko į varžybų finalą bei užėmė 7 vietą (1.00,12 min.).
Sveikiname Giedrių Titenį ir jo trenerį Žilviną Ovsiuką su pasirodymu Pasaulio taurės etape bei linkime gerų startų Europos čempionate (25 m baseine) Eindhovene lapkričio 25-28 dienomis bei Pasaulio čempionate (25 m baseine) Dubajuje gruodžio 15-18 dienomis.