Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

  • infraraudonu%cc%a8ju%cc%a8-spinduliu%cc%a8-pirtis
infraraudonu%cc%a8ju%cc%a8-spinduliu%cc%a8-pirtis

Tai natūralūs, visiškai saugūs spinduliai, kurių teigiamą poveikį organizmui pripažįsta net patys didžiausi skeptikai. Prasiskverbdami į odą infraraudonieji spinduliai sušildo raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus.

Įdomu yra tai, kad ši pirtis nėra per daug karšta – apie 40-60o C, tačiau jų gamintojai teigia, kad esant tokiai temperatūrai infraraudonųjų spindulių pirtyje žmogus prakaituoja 2-3 kartus labiau nei įprastoje saunoje 90-100o C temperatūroje.

Infraraudonųjų spindulių pirtyje suaktyvėja kraujo apytaka, išsiplečia ir smulkios kraujagyslės, ir odos poros. Oda tampa švelni ir tampri, elastinga, mirusios ląstelės pašalinamos. Infraraudonieji spinduliai padeda išgydyti pleiskanas, spuogus ir kitus odos bėrimus. Pagražėja veido spalva, išsilygina raukšlės, oda atjaunėja. Celiulito sankaupos mažėja, todėl infraraudonųjų spindulių pirtis gali būti naudojama kaip papildoma anticeliulitinės programos priemonė.

Infraraudonųjų spindulių pirtis padeda pasiekti geresnių rezultatų ir aktyviai užsiimantiems sportu, kadangi mažina organizme susikaupusią pieno rūgštį, kitaip dar vadinamą nuovargio produktu. Suaktyvėjus kraujo apytakai, skatinamas metabolizmo procesas organizme, todėl aktyviai sportuojant ir naudojantis infraraudonųjų spindulių pirtimi, raumenų masė didėja sparčiau.

 

Susidomėjote šia paslauga?

Siūlome peržiūrėti mūsų kainoraštį arba galite susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos.

KontaktaiKainoraštis