Sveiki atvykę! PIRMADIENĮ nuo 20 val. bilieto kaina 4,5 EUR
Baseino vandens temp. 27 °C
Sūkurinių vonių temp. 36 °C
Aplinkos temp. 28 °C
Gruodžio
PrATKPnŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Prisijunk prie mūsų Facebook’eLankomumo skaitliukas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kviečiame išmėginti naujus treniruoklius

VšĮ “Sveikatos oazė” rūpinasi savo lankytojų užimtumu ir siūlo išmėginti naujus treniruokius: CYBEX Bravo 8800 daugiafunkcinį treniruoklį ir SPORTSART E821 elipsinį treniruoklį.

CYBEX Bravo 8800 daugiafunkcinis treniruoklis su pažangia kūno stabilizavimo atrama pakeitė fitneso pasaulio požiūrį į jėgos treniruotes. 
Funkcinių treniruoklių dėka atsirado galimybė treniruotis laisva forma, pajungiant visus kūno raumenis, įveikiant svorių pasipriešinimą, ribojant svorius.
CYBEX Bravo 8800 dėka pratimų skalė išsiplėtė dar labiau, kadangi šis treniruoklis yra pritvirtintas prie grindų ir yra galimybė dirbti su itin dideliu svoriu. Dviejų pagrindinių funkcijų (minkštos kūno stabilizavimo atramos ir reguliuojamų trosų sistemos) pagalba, puikiai atskleidžiamos šio treniruoklio savybės.
Kūno stabilizavimo atrama yra treniruoklio centre, reguliuojamo aukščio bei gali būti prailginama, taip pritaikant individualiems besitreniruojančiųjų poreikiams ir patogumui. Trosų atstumų reguliavimo funkcija leidžia neribojamas aukščio ir pločio konfigūracijas, pritaikomas asmeninėms bei profesionalioms sporto treniruotėms. Besitreniruojantis asmuo gali pasirinkti labai stabilią padėtį arba visiškai nestabilią šių dviejų funkcijų konfigūraciją. 
Silpnas stabilumas mažina darbo krūvį, įtakodamas raumenų veiklą, tačiau su CYBEX Bravo 8800 dalinio stabilizavimo parinktimi, vienu metu galima suderinti didelį darbo krūvį su didesniu raumenų aktyvumu! Joks kitas įrenginys nesiūlo tokių plačių treniruočių galimybių.

SPORTSART E821 elipsinis treniruoklis
Sportsart Fitness jau trisdešimt metų tobulina elipsinių treniruoklių veikimo principus. SPORTSART E821 elipsinis treniruoklis meta iššūkį įvairaus lygio sporto mėgėjams. Treniruoklio pasipriešinimo lygis, greitis, naudojimo laikas – gali būti nustatomi pagal specialią programą ar pasirenkant kiekvieną funkciją pagal savo pageidavimus. Galima rinktis lengvą ėjimo programą, pasirinkti intervalinį treniruoklio naudojimą, susidedantį iš darbo ir poilsio rėžimų, atsitiktinę programą, siūlomą iš gausybės kitų programų...
Besitreniruojančiųjų saugumui, kuomet žingsnių tankumas pasiekia 110 žingsnių per minutę, pasipriešinimo lygis automatiškai padidinamas.
Norint gauti kuo tikslesnę informaciją apie sudegintas kalorijas bei širdies ritmo kontrolę, siūloma įvesti savo amžių bei svorį.
Aštuonias pagrindines programas galima reguliuoti dvidešimčia skirtingų sudėtingumo lygių. Šio treniruoklio ribojamas svoris – 150 kg.

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Aktyvūs vaikų gimtadieniai

Nuolaidų sistema

Nuolaidu sistema

ReklamaOdontologijos klinika VilniujeBaidarių nuoma Aukštaitijoje, Ukmergėje, Vilniuje, Kaune

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Ukmergės žinios