Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Kortelė yra asmeninė ir ja gali naudotis tik kortelės savininkas. Šios kortelės turėtojas tampa MAŽŲ KAINŲ programos dalyviu Anykščių turizmo objektuose.

KAIP ĮSIGYTI?

Įsigykite nuolaidų kortelę prekybos vietose:

Anykščių plaukimo baseine „Bangenis“.

Prieš įsigyjant kortelę, prekybos vietoje Jums reikės užpildyti specialią anketą (galima užpildytą atsinešti). Anketa

Kortelės kaina: 2 € (12 mėnesių), pratęsimas 1,5 € (12 mėnesių).

Kortelė galioja: 12 mėnesių nuo pardavimo datos.

Kortelės pratęsimas įsigalioja nuo tos dienos, kai sumokamas pratęsimo mokestis.

NUOLAIDŲ KORTELĖS „ BANGENIS“ PARTNERIŲ TEIKIAMOS NUOLAIDOS

Anykščių plaukimo baseinas „Bangenis“ kviečia visus pasimėgauti pirtimis (garinė druskų pirtis, turkiška pirtis, lietuviška pirtis, sausa pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtis, pirtis su himalajų druskos siena), trimis sūkurinėmis voniomis, 25 metrų, šešių takų plaukimo baseinu.

Laisvalaikį leiskime kartu!

Taikoma nuolaida: 10% (akcijų metu nuolaidos nesumuojamos, nuolaida taikoma vienkartiniams bilietams)

Ažupiečių g. 1A, Anykščiai

+37062083544

Anykščių baseino BANGENIS II -ame aukšte įsikūręs BISTRO ,,Pirmas daigas” kviečia lankytojus pasimėgauti šviežiai spaustomis sultimis, sveikuoliškais kokteiliais, kava bei įvairiausia arbata. Išalkusiems siūlome paragauti salotų, pilno grūdo lietinių blynų, grilyje kepamų sumuštinių, sultingų kepsnių ir net sušių!

Taikoma nuolaida: 10% (akcijų metu nuolaidos nesumuojamos, nuolaida taikoma visiems meniu patiekalams išskyrus dienos pietus)

Ažupiečių g. 1A, Anykščiai

+37067660812

Kartingų nuoma Anykščių kartodromo trasoje. Kartingo sporto varžybų, renginių organizavimas. Galingiausi pramoginiai kartingai Lietuvoje! Sodi RX7 su HONDA 390cc, 13AG varikliu.

Taikomos nuolaidos: 10% – pasivažinėjimas kartais, bokartais; 15% – grupei.

Kelias Nr. 120 (Anykščiai - Ukmergė) 1 km nuo Anykščių

+37068781480

„Dainuvos Nuotykių Slėnis“, įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, kviečia į aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parką.

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, čia išsirinks sau tinkamą trasą.

Taikoma nuolaida: 10%

Vilniaus g. 80 B, Anykščiai

+37069335060

Trylika metų gyvuojantis šeimos žirgynas, įsikūręs Anykščių regioninio parko apsuptyje, teikiantis aktyvaus laisvalaikio pramogas su žirgais bei užsiimantis konkūrų sportu.

Žirgynas teikia įvairias paslaugas, tokias, kaip: pramoginis jodinėjimas gamtoje, individualios jojimo pamokos ir treniruotės, žirgų nuoma fotosesijoms, karietos bei rogių nuoma Jūsų šventei. Taip pat rengiame ekskursijas.

Taikoma nuolaida: 10%

Niūronių kaimas, Anykščių rajonas

+37061884810

Turrisa – tai ilgametę patirtį turinti kelionių organizacija, kuri organizuoja ir plėtoja poilsines bei pažintines keliones po visą pasaulį. Turrisa atstovauja – Teztour, Novatur, Toptur, Grūda, Kuoni, Guliverio kelionėms, Tallink ir dar daugeliui partnerių, tad užsukę čia Jūs ne tik gausite malonų aptarnavimą, bet ir patį didžiausią pasirinkimą. Atneškite pas mus savo mažą norą keliauti – mes jį užauginsime iki beribio!

Taikoma nuolaida: 5% poilsinių ir pažintinių kelionių paketams (nuolaidos nesumuojamos)

A. Baranausko a. 3, Anykščiai

+37065773775

Šaudykla „Zala Arms” siūlo šaudymą į skriejančius taikinius (lėkšteles), „bėgančio šerno“ rungtį, šaudymą tikrais medžiokliniais, sportiniais bei koviniais ginklais į įvairius judančius bei stacionarius taikinius.

Atvykite su visa šeima, mūsų profesionalūs šaudymo instruktoriai parinks šaudymo rungtis atsižvelgdami į jūsų šaudymo įgūdžius. Įvairioms progoms organizuojame renginius.

Taikomos nuolaidos: 10% – šaudymo paketui 1 asm. | 15%- šaudymo paketui 5 asm.

Džiugų kaimas, Anykščių rajonas

+37065715155

Optikoje Jūs galėsite įsigyti: vardinius akinių rėmelius, kontaktinius lęšius, aukšto indekso stiklus, saulės akinius bei gydytojos iš Vilniaus konsultacijas(perkantiems akinius akių patikrinimas nemokamas). Parduotuvėje „Madam“ Jūs galėsite įsigyti: apatinį trikotažą, bižuterijos, sidabro gaminių, rankines, pinigines, moteriškus viršutinius ir apatinius drabužius.

Taikomos nuolaidos:

30% optikos prekėms;

20% visoms prekėms parduotuvėje „Madam“, išskyrus juvelyrikai.

Baranausko a. 14, Anykščiai

+37065507882

Gėlių salonas „Lanka“ dirba Jums jau nuo 1991 m. Šiuo metu įmonei priklauso gėlių salonas Anykščiuose („Lanka“) ir Rokiškyje („Laumenė“), kuriuose dirba patyrę ir kvalifikuoti floristai. Aukštą lygį padeda išlaikyti nuolatinis savininkų domėjimasis naujausiomis tendencijomis, dalyvavimas parodose, kursuose.

Salonuose visuomet rasite skintų ir vazoninių gėlių bei gražių dovanėlių. Plačiau apie jų teikiamas paslaugas galite sužinoti internetinėje svetainėje.

Taikoma nuolaida: 5% (perkant virš 30 € vieno apsipirkimo metu)

A. Baranausko a. 15, Anykščiai

+37065297312