Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

1 2 3 4 5 6
06:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 08:15
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 08:15
Treneris: Redas
07:00
08:00
12:00
Mokymas plaukti - mokyklos
Svėdasų Juozo Tumo - Vaižganto gimnazija
12:00 - 13:30
Trenerė: Evelina
Mokymas plaukti - mokyklos
Traupio skyrius
12:00 - 13:30
Treneris: Edvinas
13:00
15:00
Neformalus vaikų švietimas
Grupė: SPA
15:00 - 17:00
Trenerė: Evelina
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:30
Treneris: Edvinas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:30 - 18:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:30
Treneris: Edvinas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:30 - 18:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-1
15:00 - 16:30
Treneris: Redas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:45 - 18:45
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-1
15:00 - 16:30
Treneris: Redas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:45 - 18:45
Treneris: Redas
16:00
17:00
18:00
19:00
Vandens aerobika
19:00 - 20:00
Trenerė: Laima
Vandens aerobika
19:00 - 20:00
Trenerė: Laima

1

  • Mokymas plaukti - mokyklos
    12:00 - 13:30
  • Vandens aerobika
    19:00 - 20:00

2

  • Neformalus vaikų švietimas
    15:00 - 17:00
  • Vandens aerobika
    19:00 - 20:00

3

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:30
  • Sporto centro treniruotės
    16:30 - 18:00

4

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:30
  • Sporto centro treniruotės
    16:30 - 18:00

5

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 08:15
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:30
  • Sporto centro treniruotės
    16:45 - 18:45

6

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 08:15
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    12:00 - 13:30
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:30
  • Sporto centro treniruotės
    16:45 - 18:45
1 2 3 4 5 6
06:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 07:30
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 07:30
Treneris: Redas
07:00
08:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
08:30 - 10:45
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
08:30 - 10:45
Treneris: Redas
09:00
10:00
Mokymas plaukti - mokyklos
Anykščių A. Vienuolio progimnazija
10:30 - 13:30
Trenerė: Evelina
Mokymas plaukti - mokyklos
Anykščių A. Vienuolio progimnazija
10:30 - 13:30
Treneris: Edvinas
11:00
12:00
13:00
14:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-1
14:45 - 16:45
Treneris: Redas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:45 - 18:45
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-1
14:45 - 16:45
Treneris: Redas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:45 - 18:45
Treneris: Redas
15:00
Neformalus vaikų švietimas
Grupė: Plaukimas-4
15:00 - 17:00
Trenerė: Evelina

Neįgaliųjų mankšta
Grupė:
16:00 - 17:00
Trenerė:
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:30
Treneris: Edvinas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:30 - 18:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:30
Treneris: Edvinas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:30 - 18:00
Treneris: Edvinas
16:00
17:00
18:00

1

  • Mokymas plaukti - mokyklos
    10:30 - 13:30

2

  • Neformalus vaikų švietimas
    15:00 - 17:00
  • Neįgaliųjų mankšta
    16:00 - 17:00

3

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    08:30 - 10:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:30
  • Sporto centro treniruotės
    16:30 - 18:00

4

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    08:30 - 10:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:30
  • Sporto centro treniruotės
    16:30 - 18:00

5

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 07:30
  • Sporto centro treniruotės
    14:45 - 16:45
  • Sporto centro treniruotės
    16:45 - 18:45

6

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 07:30
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    10:30 - 13:30
  • Sporto centro treniruotės
    14:45 - 16:45
  • Sporto centro treniruotės
    16:45 - 18:45
1 2 3 4 5 6
10:00
Mokymas plaukti - mokyklos
Anykščių A. Vienuolio progimnazija
10:30 - 12:00
Trenerė: Evelina
Mokymas plaukti - mokyklos
Anykščių A. Vienuolio progimnazija
10:30 - 12:00
Treneris: Edvinas
11:00
12:00
Mokymas plaukti - mokyklos
Debeikių skyrius
12:00 - 13:30
Trenerė: Evelina
13:00
14:00
Neformalus vaikų švietimas
Grupė: Plaukimas-1
14:00 - 16:00
Treneriai: Evelina
15:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:00
Treneris: Edvinas
16:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:00 - 17:30
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:00 - 17:30
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:00 - 19:00
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:00 - 19:00
Treneris: Redas
17:00
18:00
19:00
Vandens aerobika
19:00 - 20:00
Trenerė: Laima
Vandens aerobika
19:00 - 20:00
Trenerė: Laima

1

  • Mokymas plaukti - mokyklos
    10:30 - 12:00
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    12:00 - 13:30
  • Vandens aerobika
    19:00 - 20:00

2

  • Neformalus vaikų švietimas
    14:00 - 16:00
  • Vandens aerobika
    19:00 - 20:00

3

  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:00
  • Sporto centro treniruotės
    16:00 - 17:30

4

  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:00
  • Sporto centro treniruotės
    16:00 - 17:30

5

  • Sporto centro treniruotės
    16:00 - 19:00

6

  • Mokymas plaukti - mokyklos
    10:30 - 12:00
  • Sporto centro treniruotės
    16:00 - 19:00
1 2 3 4 5 6
06:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 07:30
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 07:30
Treneris: Redas
07:00
08:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
08:30 - 10:45
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
08:30 - 10:45
Treneris: Redas
09:00
Mokymas plaukti - mokyklos
Anykščių A. Baranausko pagrindinė mokykla
09:00 - 12:30
Trenerė: Evelina
Mokymas plaukti - mokyklos
Troškūnų K. Inčiūros gimnazija
09:00 - 12:30
Treneris: Edvinas
10:00
11:00
12:00
13:00
Mokymas plaukti - darželis
Eglutė
13:00 - 14:30
Treneris: Edvinas

Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-1
14:45 - 16:45
Treneris: Redas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:45 - 18:45
Treneris: Redas
14:00
Neformalus vaikų švietimas
Grupė: Plaukimas-2
14:00 - 16:00
Trenerė: Evelina
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-1
14:45 - 16:45
Treneris: Redas

Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
16:45 - 18:45
Treneris: Redas
15:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:00
Treneris: Edvinas
16:00
Neįgaliųjų mankšta
Grupė:
16:00 - 17:00
Trenerė:
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:30 - 18:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:30 - 18:00
Treneris: Edvinas
17:00
18:00

1

  • Mokymas plaukti - mokyklos
    09:00 - 12:30

2

  • Neformalus vaikų švietimas
    14:00 - 16:00
  • Neįgaliųjų mankšta
    16:00 - 17:00

3

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    08:30 - 10:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:00
  • Sporto centro treniruotės
    16:30 - 18:00

4

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    08:30 - 10:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:00
  • Sporto centro treniruotės
    16:30 - 18:00

5

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 07:30
  • Sporto centro treniruotės
    14:45 - 16:45
  • Sporto centro treniruotės
    16:45 - 18:45

6

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 07:30
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    09:00 - 12:30
  • Mokymas plaukti - darželis
    13:00 - 14:30
  • Sporto centro treniruotės
    14:45 - 16:45
  • Sporto centro treniruotės
    16:45 - 18:45
1 2 3 4 5 6
06:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
06:00 - 06:45
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 07:30
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
06:00 - 07:30
Treneris: Redas
07:00
08:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
08:30 - 10:45
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
08:30 - 10:45
Treneris: Redas
09:00
Mokymas plaukti - mokyklos
Kavarsko pagrindinė mokykla - daugiafunkcis centras
09:30 - 11:00
Trenerė: Evelina
Mokymas plaukti - mokyklos
Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija
09:30 - 11:00
Treneris: Edvinas
10:00
11:00
Mokymas plaukti - mokyklos
Anykščių A. Baranausko specialiojo ugdymo skyrius - daugiafunkcis centras
11:00 - 12:30
Trenerė: Evelina

Mokymas plaukti - mokyklos
Svėdasų Juozo Tumo - Vaižganto gimnazija
12:00 - 13:30
Trenerė: Evelina
Mokymas plaukti - mokyklos
Anykščių A. Baranausko specialiojo ugdymo skyrius - daugiafunkcis centras
11:00 - 12:30
Treneris: Edvinas
12:00
13:00
14:00
Neformalus vaikų švietimas
Grupė: Plaukimas-3
14:00 - 16:00
Trenerė: Evelina
15:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: PR-2
15:00 - 16:00
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
15:15 - 17:30
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
15:15 - 17:30
Treneris: Redas
16:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:00 - 17:30
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
16:00 - 17:30
Treneris: Edvinas
17:00

1

  • Mokymas plaukti - mokyklos
    09:30 - 11:00
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    11:00 - 12:30
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    12:00 - 13:30

2

  • Neformalus vaikų švietimas
    14:00 - 16:00

3

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    08:30 - 10:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:00
  • Sporto centro treniruotės
    16:00 - 17:30

4

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 06:45
  • Sporto centro treniruotės
    08:30 - 10:45
  • Sporto centro treniruotės
    15:00 - 16:00
  • Sporto centro treniruotės
    16:00 - 17:30

5

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 07:30
  • Sporto centro treniruotės
    15:15 - 17:30

6

  • Sporto centro treniruotės
    06:00 - 07:30
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    09:30 - 11:00
  • Mokymas plaukti - mokyklos
    11:00 - 12:30
  • Sporto centro treniruotės
    15:15 - 17:30
1 2 3 4 5 6
09:00
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
09:00 - 10:30
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-4
09:00 - 10:30
Treneris: Edvinas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
09:00 - 12:00
Treneris: Redas
Sporto centro treniruotės
Grupė: MU-5
09:00 - 12:00
Treneris: Redas
10:00
11:00

3

  • Sporto centro treniruotės
    09:00 - 10:30

4

  • Sporto centro treniruotės
    09:00 - 10:30

5

  • Sporto centro treniruotės
    09:00 - 12:00

6

  • Sporto centro treniruotės
    09:00 - 12:00
No events available!