Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Lietuvos plaukimo federacija nerado geresnės vietos kaip Anykščių plaukimo baseinas „Bangenis“, savo pagrindinėms varžyboms pravesti. Druskininkams nespėjus paruošti sporto bazės, Lietuvos plaukimo čempionatas buvo perkeltas į Anykščius.

Rekordinis dalyvių skaičius, 384 sportininkai iš Baltarusijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos ir Lietuvos, atstovausiančių 33 komandas, gruodžio 15-17 d. Anykščių baseine „Bangenis“ varžysis dėl atviro Lietuvos plaukimo čempionato 25 m baseine apdovanojimų.

Paskutinėse šių metų varžybose dalyvaus ir ne mažai Lietuvos plaukimo rinktinės narių praėjusią  savaitę dalyvavusių pasaulio plaukimo čempionate Winsdore (Kanada): Beatričė Kanapienytė, Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Deividas Margevičius, Andrius Šidlauskas. Čempionato programoje numatytas rungtis neabejotinai pagyvins ir stiprūs užsienio šalių plaukikai.

Plaukikams šalies čempionatas yra pagrindinės metų varžybos, todėl sportininkai atvyksta gerai joms pasirengę, pasiekia čempionato ir įvairaus amžiaus grupių Lietuvos plaukimo rekordų.

Pamatyti, ar vandens takeliai plaukikams bus rekordiškai greiti, stebėti pajėgių plaukikų startų, organizatoriai kviečia atvykti į Anykščių baseiną „Bangenis“, Ažupiečių g. 1A.

Įėjimas į plaukimo varžybas nemokamas, o nuo 19 val. baseinas „Bangenis“ priims savo lankytojus pasimėgauti pirčių teikiamais malonumais.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Gru 12, 2016

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą