Šiuo metu baseine lankosi: 5Laisvų vietų: 139

Lapkričio 21–22 d. Anykščių baseine „Bangenis“ vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvavo per 250 plaukikų iš Lietuvos ir Baltarusijos.

Varžybas papuošė 17-os Baltarusijos pagrindinės plaukimo rinktinės narių startai. Svečiai laimėjo net 20 pirmųjų vietų, lygiai tiek, kiek kitų Lietuvos komandų plaukikai kartu sudėjus: Panevėžio „Žemynos“ komanda laimėjo 6-ias pirmas vietas; Kauno plaukimo mokyklos – 5; Vilniaus miesto sporto centro- 3; Kauno Centro sporto mokyklos ir Anykščių kūno kultūros ir sporto centro po dvi; Alytaus sporto ir rekreacijos centro ir Šiaulių „Delfino“ po vieną.

Plaukikai rekordinių greičių neparodė, nes geriausieji ruošiasi pasaulio plaukimo 25 m. baseine čempionatui, vyksiančiame gruodžio 3–7 d. Dohoje (Kataras), kiti Lietuvos plaukimo čempionatui gruodžio 18–20 d. Anykščiuose. Vis dėlto galima išskirti tituluočiausios varžybų plaukikės – pasaulio ir Europos čempionės, 2012 m. Londono Olimpinių žaidynių dukart vicečempionės Aliaksandros Herasimenios pergalę 100 m. nuotolyje  laisvuoju stiliumi – 53,96 s. (absoliučiai geriausias varžybų rezultatas), panevėžiečio Dano Rapšio pasiektą rezultatą 100 m. kompleksinio plaukimo rungtyje 54,24 s. Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas, anykštėnas Giedrius Titenis, užtikrintai laimėjo 50 m. ir 100 m. krūtine plaukimus ir buvo antras absoliučioje įskaitoje tarp Lietuvos sportininkų.