Šiuo metu baseine lankosi: 32Laisvų vietų: 112

Gruodžio 17-19 d. Anykščių baseine „Bangenis“ vėl šurmuliuos plaukikai. 300 sportininkų, atstovausiantys 19-ai komandų iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos dalyvaus atvirajame 2015 m. Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine.

Paskutinėse šių metų varžybose dalyvaus ir visi šalies plaukimo rinktinės nariai prieš daugiau kaip savaitę grįžę iš Europos plaukimo čempionato Netanijoje (Izraelis): Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Mindaugas Sadauskas, Deivydas Margevičius, Andrius Šidlauskas, Gytis Stankevičius ir Povilas Strazdas. Jeigu vyrų plaukimo rungtys visada būna atkaklios, tai moterų rungtis pagyvins dvi Baltarusijos plaukimo rinktinės narės – Aliaksandra Kavaleva ir Yulia Khitraja taip pat dalyvavusios Europos plaukimo čempionate.

Plaukikams šalies čempionatas yra pagrindinės metų varžybos, todėl sportininkai atvyksta gerai joms pasirengę, pasiekia čempionato ir įvairaus amžiaus grupių Lietuvos plaukimo rekordų.

Pamatyti, ar vandens takeliai plaukikams bus rekordiškai greiti, stebėti pajėgių plaukikų startų, organizatoriai kviečia atvykti į Anykščių baseiną „Bangenis“, Ažupiečių g. 1A.

Įėjimas nemokamas.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Gru 15, 2015

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą