Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Tapo įprasta, kad kiekvienų metų lapkritį į Anykščius rungtyniauti renkasi geriausi šalies plaukikai. Lapkričio 13 – 14 d. Anykščių baseine „Bangenis“ vyks Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvaus 258 plaukikai, atstovausiantys visas šalies plaukimo mokyklas ir klubus. Tarp dalyvių – visi geriausi šiuo metu Lietuvoje besitreniruojantys plaukikai, iš jų ir Lietuvos plaukimo rinktinės nariai – anykštėnas Giedrius Titenis, panevėžiečiai Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas, vilnietis Povilas Strazdas, kauniečiai Gytis Stankevičius ir Deividas Margevičius. Jiems – tai gera repeticija prieš Europos plaukimo 25 m. baseine čempionatą Netanijoje (Izraelis) gruodžio 2 – 6 dienomis.

Atvykę į baseiną „Bangenis“ žiūrovai išvys daug atkaklių kovų. Vietinius sirgalius labiausiai domins, ar šiuo metu geriausiam šalies plaukikui G. Titeniui pavyks namų baseine jo mėgstamose plaukimo krūtine rungtyse aplenkti vasarą Pasaulio ir Europos jaunimo čempionatuose puikiai plaukusį A. Šidlauską. Įdomu bus stebėti ir sprinto vyrų, moterų ir mišrias estafetes 4×50 m.

Azartiškas, įdomias Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybas bus galima pamatyti atvykus į Anykščių baseiną „Bangenis“ (Ažupiečių g. 1 A) lapkričio 13 d. (penktadienį) nuo 10 val. ir lapkričio 14 d. (šeštadienį) nuo 9 val. Įėjimas nemokamas.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Lap 13, 2015

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą