Šiuo metu baseine lankosi: 3Laisvų vietų: 141

Viešoji Įstaiga „Sveikatos oazė“, kuri administruoja plaukimo baseiną Bangenis yra Anykščių vadovų klubo  partneris, vykdant projektą, „Neaktyvių asmenų įtraukimas į aktyvią profesinę, švietimo ar savanorišką veiklą Anykščių mieste“ (projekto kodas: 08.6.1-ESFA-T-927-01-0395). Šis projektas finansuojamas iš  ES struktūrinio fondo ir  Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Rugsėjo 16 dieną vyko mokymai, kuriuose savo žiniomis pasidalino dėstytoja Virginija Ros Garcia.

Užsiėmimuose labai aktyviai dalyvavo Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleiviai, Aukštaitijos profesinio rengimo centro Anykščių filialo nariai bei kiti klausytojai.

Mokymų metu asmeninės motyvacijos tema, kuriuose dalyviai susipažino su motyvacijos rūšimis, sužinojo iš kur kyla motyvacija ir kam ji svarbi. Praktiniuose užsiėmimuose išmoko svajones paversti tikslais, susiformuluoti ilgalaikius tikslus, pasidaryti savo veiklos planą, kuris veda link tikslo.

Buvo aptariama produktyvumą mažinantys veiksniai, įpročiai, baimės, laiko planavimo niuansai, kurie ankstyvose situacijose sukelia kliūtis sėkmingam tikslo siekimui.

Įvairiose veiklose ieškojo savo stiprybių, mokėsi galvoti apie tai, ko jie nori ir sąmoningai suvokit, kodėl jie siekia vienokio ar kitokio tikslo. Įsivaizduodami save pasiekusius tikslą, ir ieškančius naujų tikslų, mokėsi būti stipresniais žmonėmis.

Rugsėjo 17 dieną vyko seminaras, kurį dėstė dvi lektorės Samanta Ėringė ir Modesta Krugždaitė.

Mokymuose labai aktyviai dalyvavo Anykščių Jono Biliūno gimnazijos gimnazistai, Aukštaitijos profesinio rengimo centro Anykščių filialo moksleiviai ir kiti mokymų dalyviai priklausantys tikslinei projekto grupei.

Praktinio seminaro metu dalyviai susipažino su motyvacijos ir produktyvumo temų teorine dalimi bei jų pritaikymu įvairiose gyvenimiškose procesuose: mokymo įstaigoje, darbo rinkoje dirbant samdomą, arba savarankišką darbą.

Daugiausiai simpatijų sulaukė mokymų praktinė dalis kurios metu dalyviai atliko tyrimą apie motyvaciją ir produktyvumą darbe bei išbandė komandinio darbo metodikas.

Informacijos sistemizavimui bei įdėjų išsigryninimui buvo naudojami „mind map“ – minčių žemėlapio bei „brainstorm“ minčių lietaus metodai.

Praktinio seminaro pabaigoje dalyviai pristatė savo atliktus komandinius darbus su atlikto tyrimo rezultatais bei dalyvių sugeneruotomis išvadomis ir idėjomis.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Rgs 16, 2021

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą