Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

2010 m. gruodžio 21 d. baseine BANGENIS vyko Anykščių rajono jaunųjų plaukikų varžybos KALĖDOS VANDENYJE-2010. Jaunieji plaukikai, palaikomi gausaus būrio tėvelių ir vyresniųjų plaukikų, rodė savo meistriškumą bei varžėsi įvairiose mergaičių ir berniukų rungtyse: 25 m laisvu stiliumi, nugara; 50 m nugara; įveikta net 100 m distancija laisvu stiliumi.

Prieš prasidedant varžyboms, Anykščių rajono plaukikai pasveikino savo trenerius – Redą Pivoriūną ir Žilviną Ovsiuką – su artėjančiomis šventėmis, įteikdami mažosiose varžybėlėse teisėjauti padėjusias ir išskirtinumą suteikusias didžiules skrybėles.

Varžybose rungtyniavo 28 plaukikai nuo 6 m. iki 12 m. amžiaus. Buvo išdalinti 9 medalių komplektai, įteikti diplomai, prizai, kuriuos į baseiną atnešė, nors ir šiuo metų laiku labai užsiėmęs, tačiau vaikučiams laiko visuomet atrandantis Kalėdų senelis, lydimas baseino simbolio – varliuko.

Kol buvo sumuojami plaukimų rezultatai, vaikai Kalėdų seneliui deklamavo eilėraščius prie šventinės eglutės, už tai gaudami saują saldainių. Po varžybų visi dalyviai bei juos palaikę sirgaliai galėjo pasivaišinti kalėdine arbata bei saldumynais.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja: LR Seimo nariui Antanui Baurai, Anykščių rajono savivaldybės merui Sigučiui Obelevičiui, Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui – be Jūsų paramos varžybos būtų buvę ne tokios „saldžios“ ir džiugios.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Gru 20, 2011

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą