Šiuo metu baseine lankosi: 3Laisvų vietų: 141

Tris šventinio savaitgalio dienas – kovo 12, 13 ir 14 d. Alytuje vyko atviros šalies žiemos plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo penkių šalių – Baltarusijos, Gruzijos, Latvijos, Moldovos ir Lietuvos plaukikai.

Jose svariai pasirodė Anykščių KKSC plaukimo komanda. Kaip ir dera komandos lyderiui Giedriui Titeniui, asmeninėse rungtyse jis buvo nepralenkiamas 100 m ir 200 m krūtine rungtyse. Puikiai startavo ir Irmantas Vernickas 50 m laisvu stiliumi nuotolyje užėmęs penktąją vietą, o 50 m peteliške aštuntąją.

Dominykui Spudvilui pritrūko tik 0,33 sekundės dalių, kad patektų į 200 m l/st. rungties pagrindinį finalą. B finale Dominykas buvo pirmas, galutinėje įskaitoje užėmęs 9 – ąją vietą. Dvigubai trumpesniame nuotolyje sportininką nuo A finalo teskyrė 0,25 sekundės. B finale D. Spudvilas buvo antras, o galutinėje įskaitoje – dešimtas.

Merginų tarpe geriausiai pasirodė Miglė Apanavičiūtė (10 vieta 400 m l/st.) ir Kristina Ulerytė (12 vieta 50 m l/st.)

Svariai startavo vaikinų estafečių komandos. Pirmąją varžybų dieną E. Galinis, D. Spudvilas, E. Stankevičius ir G. Titenis iškovojo trečiąją vietą plaukdami 4×200 m laisvu stiliumi rungtį, nusileidę tik Baltarusijos ir Kauno plaukimo mokyklos pirmajai komandoms. Antrąją varžybų dieną mūsų komanda – I. Vernickas, E. Galinis, D. Spudvilas, ir G. Titenis laimėjo bronzos medalius plaukdami 4×100 m laisvu stiliumi distanciją ir vėl nusileidę toms pačioms komandoms.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Kov 16, 2010

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą