Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Lapkričio 12-13 dienomis Anykščių baseine BANGENIS vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvavo 212 plaukikų iš visos Lietuvos, tarp jų – dvidešimt anykštėnų.

Anykščių KKSC plaukimo trenerių – Redo Pivoriūno ir Žilvino Ovsiuko – treniruojami sportininkai plaukė daugelyje varžybose vykusių rungčių, iškovojo 6 prizines vietas bei pasiekė nemažai aukštų rezultatų:

Giedrius Titenis – 50 m krūtine, 1 vieta (28.22); 100 m krūtine, 1 vieta (1:01.01); 200 m krūtine, 1 vieta (2:13.01).

Irmantas Vernickas – 50 m peteliške, 3 vieta (26.02); 100 m peteliške, 5 vieta (59.26); 50 m laisvu stiliumi, 6 vieta (24.44).

Gintarė Repečkaitė plaukdama 200 m laisvu stiliumi pateko į finalą ir užėmė 6 vietą (2:17.45).

Dominykas Spudvilas plaukdamas 200 m laisvu stiliumi paskutinėmis akimirkomis apleido lyderio pozicijas ir užėmė 6 vietą (1:59.66).

Estafetiniuose plaukimuose dalyvavo keturios Anykščių KKSC komandos, kurių pirmoji – Irmantas Vernickas, Edvinas Galinis, Dominykas Spudvilas ir Giedrius Titenis – plaukdami laisvu stiliumi 4×50 m iškovojo 1 vietą (1:34.54), kombinuotu plaukimu 4×50 m nusileido kauniškiams ir užėmė 2 vietą (1:46.50).

Atvirose Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose absoliučiai geriausiu plaukiku pripažintas Giedrius Titenis.