Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Kovo 6-7 d. Estijos Tartu mieste vyko Baltijos šalių suaugusiųjų ir jaunučių plaukimo čempionatas.

Šalies rinktinių garbę gynė ir anykštėnai: suaugusiųjų – Giedrius Titenis, jaunučių – Dominykas Spudvilas. Abu Anykščių KKSC auklėtiniai svariai prisidėjo prie mūsų šalies rinktinių pergalių.

G. Titenis laimėjo pirmąsias vietas plaukdamas 50 m, 100 m, ir 200 m krūtine nuotolius ir su komandos draugais laimėjo estafetinį plaukimą 4×100 m kombinuotu būdu. Antrąją vietą Giedrius laimėjo estafetiniame plaukime 4×100 m laisvuoju stiliumi. D. Spudvilas pirmas finišavo plaukdamas 100 m ir 200 m distancijas laisvuoju stiliumi ir iškovojo trečiąją vietą plaukdamas 400 m nuotolį laisvuoju stiliumi.

Lietuvos suaugusiųjų plaukimo rinktinė, kurios vyriausias treneris yra Lietuvos nusipelnęs treneris Žilvinas Ovsiukas, surinko 315 taškų ir užtikrintai laimėjo čempionatą. Antrąją vietą laimėjo Estijos rinktinė – 263 taškai, trečiąją Latvijos rinktinė 188 taškai. Šalies jaunučių rinktinė, kurios vienas trenerių yra Anykščių KKSC treneris Redas Pivoriūnas irgi pirmavo komandinėje įskaitoje – 299 taškai, antri estai 231 tšk., treti latviai 92 tšk..

Šį savaitgalį Alytuje vyks Lietuvos žiemos plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvaus ir Anykščių KKSC plaukimo komanda.