Šiuo metu baseine lankosi: 65Laisvų vietų: 79

Vasario 5-6 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunių (gimusių 1993 m. ir jaunesnių) žiemos plaukimo pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Anykščių KKSC plaukikai.

Irmantas Vernickas laimėjo du bronzos medalius – 50 m (25:07) ir 100 m (55:32) laisvu stiliumi distancijose. Irmantas laimėjo ir penktąją vietą 100 m. peteliške nuotolyje.

Dominykas Spudvilas iškovojo sidabro medalį 100 m laisvu stiliumi distancijoje (55:18), dvi ketvirtąsias vietas 200 m ir 400 m laisvu stiliumi nuotoliuose ir septintąją vietą 50 m laisvu stiliumi rungtyje.

Gintarė Repečkaitė užėmė septintąją vietą 400 m laisvu stiliumi distancijoje.

Anykštėnų vaikinų komanda D. Spudvilas, I. Vernickas, M. Bagdonas ir V. Gotovskis estafetiniame plaukime 4×100 m laisvu stiliumi užėmė penktąją vietą (3:50:22) ir tiktai 0,7 sekundės pralaimėjo trečiąją vietą užėmusiai Kauno Centro plaukimo mokyklos komandai.

Absoliučioje geriausiųjų čempionato plaukikų įskaitoje vaikinų tarpe Dominykas Spudvilas užėmė trečiąją vietą – 614 taškų, nusileidęs pirmąsias dvi vietas laimėjusiems – kauniečiui Tadui Duškinui 632 tšk. ir panevėžiečiui Simonui Biliui 630 tšk.