Šiuo metu baseine lankosi: 16Laisvų vietų: 128

Iki tarptautinio plaukimo sprinto festivalio „Anykščiai 2011“, vyksiančio gegužės 6-7 d. Anykščių baseine „Bangenis“ lieka vis mažiau laiko. Dalyvauti festivalyje organizatoriai pakvietė 600 dalyvių, atstovaujančių 40 komandų iš 6 šalių. Tryliktą kartą iš eilės rengiamam festivaliui organizatoriai kruopščiai rengiasi ir žada pasiūlyti naujovių. VšĮ „Sveikatos oazė“ interneto svetainės lankytojų pagalba išrinkta nauja festivalio emblema, kuri puikuosis ant reklaminių renginio atributų.

Šių metų festivalio veidas – tarptautinis plaukimo meistras, 2009 metų pasaulio plaukimo čempionato bronzos medalio laimėtojas, anykštėnas Giedrius Titenis, kuris reprezentuos renginį.

Pirmą kartą festivalių istorijoje visi jo dalyviai bus apdrausti nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų baseine varžybų metu. Kaip ir praėjusiais metais dalyvius pasitiks ir linkės jiems sėkmės renginio talismanas Varlė.

VšĮ „Sveikatos oazė“ žiūrovus kvies stebėti ne tik plaukimo varžybas baseine, bet ir į spaudos konferenciją – susitikimą su organizatoriais, šalies sporto vadovais, Giedriumi Titeniu ir jo treneriu Žilvinu Ovsiuku.

Iškilmingas festivalio atidarymas su koncertu bus surengtas lauke prie baseino pastato.

Pajusti festivalio dvasią, pabendrauti su plaukikais ir jų treneriais gali kiekvienas užsiregistravęs savanoriu interneto svetainėje www.sveikatosoaze.lt Organizatoriams reikalingi teisėju pagalbininkai, plaukimo komandų lydintieji, kavinės darbuotojų pagalbininkai.

Tarptautinio plaukimo sprinto festivalio „Anykščiai – 2011“ programa:

Gegužės 6 d. (penktadienis), Anykščiai
9.30 Kvalifikaciniai plaukimai, baseine „Bangenis“, Ažupiečių g. 1A
15.00 Spaudos konferencija, laisvalaikio centre „Keturi kalnai“, Liudiškių g. 18
16.00 Iškilmingas festivalio atidarymas. Koncertas šalia baseino „Bangenis“
17.30 Finaliniai plaukimai, baseine „Bangenis“, Ažupiečių g. 1A

Gegužės 7 d. (šeštadienis), Anykščių baseine „Bangenis“
9.00 Kvalifikaciniai plaukimai
16.00 Finaliniai plaukimai
18.30 Geriausių plaukikų apdovanojimai. Festivalio uždarymas

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Gru 20, 2011

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą