Šiuo metu baseine lankosi: 23Laisvų vietų: 121

Iki tarptautinio plaukimo sprinto festivalio „Anykščiai – 2013”, įvyksiančio gegužės 2-4 d. baseine Bangenis liko mažiau nei mėnesis.

Pasiruošimas didžiausiam Pabaltijo šalyse sporto renginiui prasidėjo jau po Naujųjų metų. Organizatoriai viešoji įstaiga „Sveikatos oazė“ ir Lietuvos plaukimo federacija pakvietė dalyvauti festivalyje per 600 plaukikų, atstovaujančių 43 komandoms iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Moldovos, Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos. Plaukimo sprinto festivalis „Anykščiai 2013“ yra įtrauktas į Europos plaukimo federacijos (LENA) varžybų kalendorių, todėl tikimąsi sulaukti sportininkų iš daugiau šalių.

Dalyviai bus apgyvendinti miesto viešbučiuose, bendrabučiuose, rajono kaimo turizmo sodybose iš viso 13-oje apgyvendinimo vietų. Pirmą kartą varžytis pakviesti plaukimo sporto veteranai ir neįgalieji plaukikai.

Kaip ir 2012 metų gruodžio mėnesį Anykščių baseine Bangenis surengtą ir didelio pasisekimo sulaukusį Lietuvos plaukimo čempionatą, festivalio finalinius plaukimus tiesiogiai transliuos Sport TV televizija.

Vienas geriausių šalies plaukikų, anykštėnas Giedrius Titenis bus ir šio festivalio veidas,  Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius – globėju, kurie reprezentuos renginį.

Rungčių nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti specialiai festivaliui pagamintais medaliais, bus išleisti festivalio saldainiai su organizatorių ir rėmėjų reklaminiais logotipais ant pakuočių.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Kov 01, 2013

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą