Šiuo metu baseine lankosi: 22Laisvų vietų: 122

1. Kaip vyko pasiruošimas Europos plaukimo čempionatui?

Šis sezonas bus ilgas, todėl pasiruošimą jam pradėjome vėliau nei įprasta. Pagrindiniai startai vasaros pabaigoje Europos plaukimo čempionate Vengrijoje, tam kryptingai ir ruošiamės. Europos čempionatui 25 m. ilgio baseine Turkijoje specialiai nesiruošiame, bet tai nereiškia, kad nekovosime ir nesieksime maksimalaus rezultato. Prieš išvykstant į čempionatą Giedrių testavo žinomas specialistas G.Sokolovas, todėl atsižvelgdami į testo rezultatus taisysime plaukimo techniką ir kt. Tai pirmas Giedriaus startas šį sezoną, todėl vertinsiu jį ne pagal užimtą vietą, o pagal iškeltų užduočių įvykdymą.

2. Čempionatas vyks 25 m. ilgio baseine, treniruojatės taip pat tokiame baseine, o Giedrius svariausius laimėjimus pasiekė plaukdamas 50 m. ilgio baseinuose. Kaip galėtum tai paaiškinti?

Trumpame baseine paprastai pranašumą turi mažesnio ūgio ir fiziškai stipresni sportininkai. Jie greičiau atlieka posūkius, stipriau atsispiria nuo baseino sienelės ir taip įgyja pranašumą prieš varžovus. Giedrius didelio ūgio, jam trūksta staigumo, tačiau jis techniškas ir greitas, todėl ilgame baseine didesnė galimybė pavyti ir aplenkti varžovus.

3. Esi Lietuvos plaukimo rinktinės vyriausias treneris. Kas startuos Turkijoje ir kokie tikslai keliami rinktinės nariams?

Rinktinėje 5 sportininkai – Giedrius Titenis, Vytautas Janušaitis, Mindaugas Sadauskas, Paulius Viktoravičius ir Urtė Kazakevičiūtė. G.Titeniui ir V.Janušaičiui keliami tikslai plaukti bent viename iš finalų, o kitiems siekti asmeninių rezultatų.

Interviu su Giedriumi Titeniu

1. Tai tavo pirmas startas po įspūdingų laimėjimų pasaulio čempionate Romoje? Kaip jautiesi, kaip esi pasiruošęs?

Jaučiuosi gerai, esu sveikas. Sunkias treniruotes pakeitė lengvesnės, todėl į Turkiją važiuoju geros nuotaikos.

2. Kurioje distancijoje tikiesi geriausio rezultato?

Plauksiu tris nuotolius 50 m., 100 m. ir 200 m. krūtine. Gal būt geriausio rezultato tikiuosi 200 m. nuotolyje.

3. Esi dalyvavęs nemažai aukščiausio rango varžybų, kas labiausiai patinka ir kas labiausiai nepatinka jose?Tokio rango varžybose, kaip Olimpinės žaidynės, pasaulio ar Europos čempionatai organizacija būna aukšto lygio, todėl nepatinkančių dalykų nėra. Labiausiai patinka pats varžybų procesas, galimybė varžytis su stipriausiais pasaulio sportininkais.

Ačiū už pokalbį ir linkime sėkmės Turkijoje.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Gru 07, 2009

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą