Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Lietuvos plaukimo čempionato 25 m baseine varžybose Anykščiuose dalyvavo 277 Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos plaukikai, atstovavę 19 – ai komandų.

Nors čempionate nedalyvavo geriausieji Lietuvos plaukikai – Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, baseine netrūko atkaklių kovų. Ypač greitai plaukė Lietuvos rinktinės nariai, atstovavę  Panevėžio „Žemynos“ komandą – Mindaugas Sadauskas ir Danas Rapšys. Mindaugas laimėjo 50 m (0:21.95) ir 100 m (0:47.79) laisvuoju stiliumi rungtis, o Danas pasiekė Lietuvos rekordą 400 m laisvuoju stiliumi rungtyje 3:47.47.

Antro šalies rekordo (estafetė 4×100 m kombinuotu būdu) autoriai – Kauno plaukimo mokyklos merginos: Meda Kulbačiauskaitė, Agnė Šeleikatė, Beatričė Kanapienytė ir Diana Jaruševičiūtė (4:15.86).

Panevėžietis Andrius Šidlauskas pirmavo plaukimų krūtine (50 m, 100 m ir 200 m) rungtyse ir dar iškovojo sidabro medalį plaukdamas 100 m peteliške. Jo komandos draugai Viktė Labanauskaitė ir M. Sadauskas taip pat laimėjo po 3 ausko medalius. Panevėžio „Žemynos“ komanda iškovojo daugiausiai aukso medalių tarp Lietuvos komandų – 10.

Varžybas pagyvino dviejų Baltarusijos komandų plaukikai, iškovoję net 43 prizines vietas. Baltarusijos plaukimo rinktinės narės – Yuliya Khitraya laimėjo tris rungtis, Aksana Dziamidava ir Aliaksandra Kavaleva – po dvi. Baltarusijos plaukikės dominavo ir absoliučioje įskaitoje, į geriausiųjų dešimtuką pateko net 7 – ios.

Geriausi čempionato Lietuvos plaukikai: moterų tarpe – D. Jaruševičiūtė (Kauno plaukimo mokykla) 729 tšk., V. Labanauskaitė 726 tšk., Goda Overlingaitė (Kauno Centro sporto mokykla) 692 tšk.,  vyrų tarpe – M. Sadauskas 831 tšk., A. Šidlauskas 822 tšk, D. Rapšys 812 tšk.