Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine Anykščiuose pasižymėjo dalyvių gausa, atkaklia kova ir pajėgių plaukikų rekordiniais greičiais. Varžybose dalyvavo 302 plaukikai iš Lietuvos, Baltarusijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos ir Rusijos, atstovavę 24 – ioms komandoms.

Žiūrovai galėjo grožėtis visų pajėgiausių Lietuvos plaukikų – Rūtos Meilutytės, Giedriaus Titenio, Dano Rapšio, Tado Duškino, Mindaugo Sadausko ir Povilo Strazdo startais. Visas tris varžybų dienas baseine netrūko atkaklių kovų. Vyrų 50 m. peteliške rungties nugalėtoją T. Duškiną nuo trečios vietos laimėtojo skyrė vos 0,08 sekundės. Panevėžietis Danas Rapšys pagerino net 11 metų senumo 200 m laisvuoju stiliumi rungties Lietuvos rekordą. Anykštėnas G. Titenis savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo tris aukso medalius (50 m, 100 m ir 200 m plaukimo krūtine rungtis). Didmeistriškas 100 m krūtine rezultatas – 58,25 sek. G. Titeniui garantavo absoliučiai geriausio čempionato plaukiko tarp vyrų vardą.

O labiausiai visų dėmesį prikaustė Olimpinės, pasaulio ir Europos čempionės R. Meilutytės startai. Kaip ir dera čempionei ir rekordininkei ji ne tik laimėjo 5 aukso medalius, bet ir pasiekė Lietuvos rekordą 50 m peteliške rungtyje, o 100 m krūtine rungtyje pasiektas rezultatas 1:02,88 buvo absoliučiai geriausias čempionate ir tik 0,52 sekundės prastesnis už R. Meilutytei priklausantį pasaulio rekordą.

Iš viso čempionate buvo pasiekti 8 Lietuvos rekordai iš jų 4 suaugusiųjų. Daugiausiai aukso medalių – 12 – iškovojo Kauno plaukimo mokyklos komanda, po 8 aukso medalius laimėjo Panevėžio „Žemynos“ ir Plymouth Leander iš Didžiosios Britanijos (atstovavo R. Meilutytė ir J. Ščerbinskaitė) komandos.

Geriausiais čempionato plaukikais tapo: moterų tarpe 1. R. Meilutytė 975 tšk., 2. Jūratė Ščerbinskaitė 770 tšk., 3. Raminta Dvariškytė 744 tšk. Vyrų tarpe 1. G. Titenis 870 tšk., 2. D. Rapšys 867 tšk., 3. T. Duškinas 812 tšk.