Šiuo metu baseine lankosi: 8Laisvų vietų: 136

2015 metų III ir IV ketvirtyje viešoji įstaiga „Sveikatos oazė“ kartu su Lietuvos plaukimo federacija įgyvendino vaikų mokymo plaukti projektą „Mokėk plaukti ir saugiai elkis vandenyje-2015“.

Projekte dalyvavo Anykščių, Ukmergės, Rokiškio rajonų II-IV klasių bendrojo lavinimo mokyklų įvairių socialinių sluoksnių ir sportinių gabumų 44 vaikai, kurie buvo mokomi pagal 18 praktinių plaukimo pratybų kursą.

Viešoji įstaiga „Sveikatos oazė“, administruoja Anykščių miesto 25 metrų 6 takų baseino Bangenis veiklą. Baseinas negilus, pritaikytas mokyti ne tik nemokančius plaukti mokinius, bet ir tobulinti jau įgytus jų plaukimo įgūdžius, aprūpintas visomis reikalingiausiomis darbo priemonėmis. Mokymo plaukti programos sąlygos sudarytos taip, kad mokiniai, išmokę plaukti, įtvirtina šiuos įgūdžius ir puikiai juos naudoja tolimesnėje veikloje.

Vedantieji treneriai projekte buvo plaukimo instruktorė Evelina Navašinskaitė ir plaukimo mokytojas Žilvinas Ovsiukas. Užsiėmimų metu vaikai galėjo dalyvauti įvairiose papildomose vandens relaksacijos užsiėmimuose, sveikatingumo pamokėlėse. Daugelis vaikų įveikė vandens baimę. Kad būtų įgyvendintas projekto tikslas ir iškelti uždaviniai, projekto dalyviai buvo vertinami po kiekvieno užsiėmimo, o pabaigus mokymų ciklą, jų įgūdžiai buvo tikrinami pagal trijų lygių kontrolinių testų užduotis.

Per plaukimo pamokas vykdomos gabių plaukikų paieškos ir skatinami lankyti plaukimo treniruotes, siekti didelio meistriškumo. Projekto dėka buvo išspręstos: vaikų laisvalaikio planavimo ir užimtumo, mokymosi plaukti, pasitikėjimo savimi, savarankiškumo, bendravimo ugdymo problemos, o tai skatina vaikų norą tobulėti, bendrauti bei leidžia spręsti apie savo pačių tolimesnius užimtumo poreikius.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Sau 15, 2021

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą