Šiuo metu baseine lankosi: 0Laisvų vietų: 144

Viešoji įstaiga „Sveikatos oazė“ ir Lietuvos plaukimo federacija gegužės 3 – 4 d. Anykščių plaukimo baseine „Bangenis“ organizuoja tradicinį jubiliejinį penkioliktąjį tarptautinį plaukimo sprinto festivalį „Anykščiai – 2013”. Plaukimo varžybos pirmą kartą įtrauktos į Europos plaukimo federacijos (LEN) tarptautinių renginių kalendorių. Dalyvauti renginyje pareiškė norą 597 plaukikų iš 5 valstybių – Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Moldovos ir Lietuvos, atstovausiančių 40 – čiai komandų.

Dalyviai suskirstyti į šešias amžiaus grupes varžysis keturiolikoje individualių 50 m. ir 100 m. plaukimo rungčių ir mišrioje estafetėje dėl 69 medalių komplektų, o patys geriausieji kiekvienoje amžiaus grupėje ir dėl daiktinių bei piniginių prizų. Komanda, laimėjusi estafetinį plaukimą, bus apdovanota taure, o visi finalinių plaukimų dalyviai – diplomais. Organizatoriai įsteigė prizus už pasiektus festivalio rekordus.

Dvi dienas baseine vyraus šventinė nuotaika, liesis emocijos, sportinis azartas, džiaugsmo ir nusivylimo ašaros. Festivalio globėjas Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

Žiūrovams verta atvykti į Anykščių baseiną pasižiūrėti vieno geriausio šalies plaukiko anykštėno Giedriaus Titenio, jaunųjų Dano Rapšio, Povilo Strazdo, Jevgenijaus Rogožino, Deivido Margevičiaus, jaunosios Latvijos plaukimo žvaigždės Janio Saltans ir kitų sportininkų plaukimų. Kaip visada stiprūs Baltarusijos plaukikai, pajėgių plaukikų yra Estijos delegacijoje. Pirmą kartą festivalyje dalyvaus plaukimo sporto veteranai ir neįgalieji plaukikai.

Renginys nemokamas

Tarptautinio plaukimo sprinto festivalio „Anykščiai – 2013” programa:

Gegužės 3 d. (penktadienis).
Plaukimo baseinas „Bangenis“, Ažupiečių g. 1A.
9.30 val. Kvalifikaciniai plaukimai
16.00 val. Iškilmingas festivalio atidarymas
17.30 val. Finaliniai plaukimai

Gegužės 4 d. (šeštadienis).
Plaukimo baseinas „Bangenis“, Ažupiečių g. 1A.
9.00 val. Kvalifikaciniai plaukimai
16.00 val. Finaliniai plaukimai
18.30 val. Geriausių plaukikų apdovanojimai. Festivalio uždarymas

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Bal 29, 2013

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą