Šiuo metu baseine lankosi: 25Laisvų vietų: 119

281 plaukikas (188 vyrai ir 93 moterys) gruodžio 19-21 d. Anykščių baseine „Bangenis“ varžėsi dėl Lietuvos plaukimo čempionato 25 m. baseine medalių ir prizų.

Tris dienas vykusiose varžybose plaukikai rungtyniavo dėl 41 medalių komplekto, rėmėjų įsteigtų piniginių ir daiktinių prizų. Čempionate dalyvavo šiuo metu visi geriausieji šalies plaukikai, kurie trenerius ir žiūrovus džiugino svariais rezultatais.

Kaip ir dera Lietuvos plaukimo lyderei, Rūta Meilutytė sėkmingiausiai pasirodė ir Anykščių baseine. Ji iškovojo penkis aukso medalius 50 m. krūtine ir peteliške, 100 m. kompleksinio plaukimo ir 200 m. nugara distancijose. Po tris aukso medalius laimėjo Jūratė Ščerbinskaitė, Danas Rapšys ir Giedrius Titenis. Anykštėnas G. Titenis užtikrintai laimėjo 50 m., 100 m. ir 200 m. plaukimus krūtine, visuose nuotoliuose pasiekęs didmeistriškus 800 taškų ribą viršijančius rezultatus.

Baseino „Bangenis“ vandens takeliai plaukikams buvo rekordiškai greiti. Plaukikai net 28 kartus gerino šalies čempionatų rekordus ir pasiekė 10 Lietuvos rekordų. Daugiausiai rekordų pagerino: R. Meilutytė – 7 čempionatų ir 2 Lietuvos, J. Ščerbinskaitė – 4 čempionatų ir 3 Lietuvos, D. Rapšys – 4 čempionatų ir 1 Lietuvos, G. Titenis – 4 čempionatų.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Panevėžio „Žemyna“, laimėjusi 30 medalių, iš jų 13 aukso.  Plymouth Leander plaukimo klubo (Didžioji Britanija), kuriam atstovavo R. Meilutytė ir J. Ščerbinskaitė, taupyklėje – 8 aukso medaliai ir antra vieta komandų įskaitoje. Anykščių KKSC plaukikai su trimis aukso medaliais liko 6 – oje vietoje.

Geriausiais 2013 m. Lietuvos plaukimo čempionato 25 baseine plaukikais moterų tarpe tapo R. Meilutytė, vyrų – Giedrius Titenis.