Šiuo metu baseine lankosi: 16Laisvų vietų: 128

2016 m. balandžio pirmą dieną Anykščių plaukimo baseine įvyko velykinės varžybėlės. Jose dalyvavo keturių amžiaus grupių mergaitės ir berniukai.

Jaunieji sportininkai varžėsi plaukdami 200 m kompleksiniu būdu, 200 m laisvuoju stiliumi, 100 m kompleksiniu būdu, 100 m laisvuoju stiliumi, 50 m nugara, 50 m krūtine, 50 m laisvuoju stiliumi, 50 m peteliške.

Geriausiai pasirodė Gytė Pupelytė (IV gr.), Ugnė Oseledecaitė (IV gr.), Nojus Pupkis (IV gr.), Radvilė Pavilanskaitė (III gr.), Austėja Pupelytė (III gr.), Tadas Žiukas (III gr.), Emilis Venckus (III gr.), Laura Matiukaitė (II gr.), Povilas Gokas (II gr.), Andželika Zlatkutė (I gr.) Rokas Karalius (I gr.).

Džiaugiamės jaunųjų plaukikų rezultatais ir sakome ačiū jų tėveliams už visokeriopą sportininkų palaikymą tiek varžybų, tiek treniruočių metu.

Rezultatai:

Grupė Nr. 4: 2007 m. ir jaunesnės mergaitės, 2006 m.  ir jaunesni berniukai

100 m laisvuoju stiliumi mergaitės
1. Gytė Pupelytė 1:59.61
2. Ugnė Oseledecaitė 1:59.18

100 m laisvuoju stiliumi berniukai
1. Nojus Pupkis 1:52.23

50 m nugara mergaitės
1. Ugnė Oseledecaitė 51.65
2. Gytė Pupelytė 53.27
3. Ieva Rašinskaitė 1:10.02

50 m nugara berniukai
1. Nojus Pupkis 1:03.09


Grupė Nr. 3: 2006 m. mergaitės, 2005 m. berniukai

100 m laisvuoju stiliumi mergaitės
1. Radvilė Pavilanskaitė 1:32.78
2. Austėja Pupelytė 1:37.03

100 m laisvuoju stiliumi berniukai
1.Tadas Žiukas 1:54.22
2. Emilis Venckus 2:05.98

50 m nugara mergaitės
1. Austėja Pupelytė 50.05
2. Radvilė Pavilanskaitė 52.71

50 m nugara berniukai
1. Emilis Venckus 1:00.56
2. Tadas Žiukas 1:01.47


Grupė Nr. 2: 2005 m. mergaitės, 2004 m. berniukai

100 m kompleksiniu būdu mergaitės
1. Laura Matiukaitė 1:36.68
2. Agnė Bernotaitė 1:53.07
3. Ugnė  Milaknytė 1:53.79

100 m kompleksiniu būdu berniukai
1. Povilas Gokas 1:42.82

50 m laisvuoju stiliumi mergaitės
1. Laura Matiukaitė 39.49
2. Ugnė  Milaknytė 45.82
3. Agnė Bernotaitė 46.73

50 m laisvuoju stiliumi berniukai
1. Povilas Gokas 39.50


Grupė Nr.1: 2003 m. 2004 m.  merginos, 2003 m. vaikinai

200 m laisvuoju stiliumi merginos
1. Andželika Zlatkutė 2:32.99
2. Monika Burneikaitė 2.48.96
3. Kamilė Mažylytė 3.06:25

200 m laisvuoju stiliumi vaikinai
1. Rokas Karalius 2:57.82
2. Rytis Karalius 3:11.51
3. Džiugas Karalius 3:19.08
4. Lukas Bernotas 3:21.39
5. Vaidas Baldauskas 3:22.22
6. Modestas Baltušnikas 3:27.13

200 m kompleksiniu būdu merginos
1. Andželika Zlatkutė 3:02.92
2. Monika Burneikaitė 3:19.61
3. Gabija Šinkūnaitė 3:37.07

200 m kompleksiniu būdu vaikinai
1. Rokas Karalius 3:23.62
2. Rytis Karalius 3:40.39
3. Džiugas Karalius 3:46.86
4. Modestas Baltušnikas 3:50.42
5. Lukas Bernotas 3:53.51
6. Vaidas Baldauskas 3:54.94

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Bal 07, 2016

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą