Šiuo metu baseine lankosi: 8Laisvų vietų: 136

2017 m. balandžio 21 d. Anykščių baseine ,,Bangenis“ vyko Velykinės plaukimo varžybėlės, kuriose dalyvavo  1-5 klasių mergaitės ir berniukai. Visi dalyviai varžėsi penkiose amžiaus grupėse.

Greičiausiai 25 m nuotolį laisvu stiliumi įveikė Divaina Mažylytė ir Martynas Šatkus (I gr.), Adrija Lisauskė ir Matas Zalatorius (II gr.), Ugnė Oseledecaitė ir Mantas Judickas (III gr.), Marta Jakimovaitė ir Adrijus Juras (IV gr.), Vainota Prušinskaitė ir Mikas Vildžiūnas (V gr.). Nors plaukti buvo galima ir su pagalbinėmis priemonėmis, tačiau varžybėlių dalyviams jų neprireikė ir visi sėkmingai įveikė 25 m nuotolį. Smagiojoje estafetėje dalyvavo 6 komandos, po keturis dalyvius kiekvienoje. Estafetės nugalėtojai –  A. Baranausko II komanda (Divaina Mažylytė, Mantas Judickas, Ugnė Oseledecaitė, Kotryna Lisauskaitė). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, Anykščių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro skirtais  „priziukais” ir saldžia dovanėle.

Dėkojame jaunųjų plaukikų tėveliams ir mokytojams, kurie aktyviai palaikė plaukikus varžybėlių metu, o dalyviams – už aktyvų dalyvavimą VšĮ ,,Sveikatos oazė“ vykdomose  neformaliojo vaikų švietimo mokinių mokymo plaukti, mokinių sveikatinimo baseine programose ,  Anykščių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 2-4 klasių mokinių mokymo plaukti programoje.

About the Author

By bangenis / Administrator, bbp_keymaster on Bal 10, 2017

Komentarų nėra

Palikti atsiliepimą